Servis

Široký sortiment nami ponúkaných strojov od nás vyžaduje neustále doškolovanie ľudí, ktorí sa o túto techniku starajú. Všetci naši technici sú vybavení servisnými vozidlami, čo umožňuje rýchle a operatívne nasadenie priamo u zákazníka. V prípade náročnejších servisných zásahov disponuje Agropret-pulz a.s. s veľkým servisným zázemím v podobe modernej dielne, kde sa realizujú veľké opravy, príprava strojov na sezónne práce a pod. Prevádzku dielne okrem vysoko vyškolených servisných pracovníkov podporuje dobre vybavený sklad náhradných dielov. Je sledovaný pracovníkmi logistiky a neustále doplňovaný podľa potrieb zákazníka. Servis našej firmy funguje 24 hodín denne, každý deň v týždni, pripravený reagovať na požiadavky všetkých našich zákazníkov. Sme k dispozícii ako s ponukou náhradných dielov tak aj s poradenskou technikou.

AUTORIZOVANÉ SERVISY

majú vo svojej práci systém, využívajú najnovšie softvérové nástroje a prepracované logistické postupy. Vďaka súčinnosti výrobcu a našich autorizovaných servisných stredísk vám vieme poskytnúť servis a originálne náhradné diely promptne a za výhodných podmienok.

servis servis


DIELY IHNEĎ

servis

Každodenné dodávky náhradných dielov z centrálnych skladov priamo na naše strediská sú samozrejmosťou. Urgentné zásielky sú cez noc distribuované špeciálnou prepravnou službou tak, aby bol tovar dodaný bezplatne na ktorékoľvek naše servisné stredisko najneskôr do 24 hodín od objednania. KVALITNÉ ZÁSOBY – každé z našich servisných stredísk má svoj sklad náhradných dielov v hodnote niekoľko tisíc EUR. Vďaka aktívnej práci našich predajcov v regiónoch dokážeme až 90 % dodávok dielov dodávať priamo zo svojich skladov na pobočkách.


SERVIS NA DOSAH RUKY

Naša sieť autorizovaných servisov pokrýva celé územie Slovenskej republiky. Prevádzkujeme 6 servisných a predajných stredísk vybavených modernou diagnostickou a servisnou technikou.. Naše zázemie tvorí:

 • 21 vyškolených a certifikovaných technikov vybavených servisnými autami
 • 6 servisných a predajných stredísk
 • technická podpora na každom stredisku
 • každé stredisko má samostatných predajcov dielov v teréne
servis

Pri našej práci využívame značkové servisné materiály, náradie a originálne diely. Flexibilita a vybavenosť našich servisných stredísk a skladov zaručuje, že až 90 % servisných zásahov dokážeme odstrániť priamo u vás na poli. V prípade potreby technik vybavený počítačom dokáže hneď pri oprave vytipovať náhradný diel a preveriť jeho dostupnosť, prípadne ho priamo objednať. Najmodernejšie poznatky z vývojových pracovísk a konštrukčných kancelárií sú využívané pri pravidelných servisných úkonoch i vášho stroja, k takýmto informáciám sa dostávajú len autorizované servisy a takto dokážu včasným a odborným zásahom šetriť váš čas, peniaze a byť o krok pred „garážovými opravármi“. V prípade nahlásenia poruchy na centrále vám bude zabezpečený výjazd technika z najbližšieho strediska, a tak nebudete platiť drahé kilometrovné za prejazdy servisných technikov, pretože môžete využiť ktorékoľvek naše stredisko kdekoľvek na Slovensku a za rovnakých podmienok.

ORIGINÁLNE DIELY ZA ROZUMNÉ CENY

servis

Originálne náhradné diely za výhodných podmienok získate len u autorizovaných predajcov. Vďaka rozumnej obchodnej politike a v spolupráci „výrobca – autorizovaný predajca“ je vyhlasovaných každoročne niekoľko podporných akcií na podporu servisu a predaj originálnych náhradných dielov. Pri porovnávaní s relevantnou konkurenciou sú často tieto originálne náhradné diely ako celok (náhradné diely, hodinová sadzba x počet účtovaných hodín a odjazdených kilometrov) až o niekoľko desiatok % lacnejšie ako ich náhrady. Výmeny strojových celkov a produktov „VÝMENNÝM SPOSOBOM“ s predĺženou zárukou je takisto možné len prostredníctvom autorizovaného servisu.

Preto si vám dovoľujeme ponúknuť: GARANCIU NAJVÝHODNEJŠÍCH PODMIENOK NA DODÁVKU NÁHRADNÝCH DIELOV A OPRAVY VAŠICH STROJOV. Ak máte pocit, že neautorizovaný garážový opravár vám dá výhodnejšiu ponuku na opravu vášho stroja pri použití originálnych náhradných dielov a v rámci vami požadovaného termínu, prineste nám takúto ponuku a my vás presvedčíme, že OPRAVU AKO CELOK UROBÍME ZA VÝHODNEJŠÍCH PODMIENOK.10 dôvodov prečo si vybrať práve našu firmu:

 • Máme viac ako 10 ročné skúsenosti s predajom strojov, servisom a predajom ND pre poľnohospodársku techniku
 • Ponákame výrobky, ktoré zodpovedajú platnej legislatíve a sú certifikované autorizovanými inštitúciami
 • Špecialisti zodpovední za servis poľnohospodárskej techniky a predaj náhradných dielov sú ľudia, ktorí poznajú túto techniku do detailov a sú každoročne preškolovaní u dodávateľských firiem. V skratke povedané: Títo ľudia najlepšie vedia, čo je najlepšie pre Vaše stroje.
 • Vybavenie technických pracovníkov špičkovým náradím a servisnými autami nám umožňuje okamžite reagovať na Vaše požiadavky.
 • Naše obchodné oddelenie neustále sleduje trh a ponuku. Pri všetkých výrobkoch sa snažíme dosiahnuť čo najvýhodnejší pomer cena/ úžitové vlastnosti/ rýchosť dodávky.
 • Najžiadanejšie položky a opotrebiteľné náhradné diely sú stále na sklade. S dodacím termínom Vás oboznámime na požiadenie. Stav objednávok neustále sledujeme a priebežne Vás informujeme.
 • Zákazník nás môže kontaktovať 24 hodín denne po celý rok. A to vo veci poradenstva, opravy, informácie alebo požiadavky na náhradný diel.
 • Pri reklamáciách platí, že "Iba ten kto nerobí nič, nerobí chyby" - naše chyby však riešime vtždy vo Váš prospech.
 • Každoročne pripravujeme pre užívateľov tecniky New Holland a iných nami ponúkaných značiek obchodno-servisné akcie, ktoré sú zamerané na posezónne opravy strojov. V priebehu zimného obdobia, kedy je technika v relatívnom pokoji sú prevádzané opravy väčšieho charakteru tak, aby stroje boli včas pripravené na poľné práce a zvládli tak bez väčších problémov náročné úlohy ktoré pred nimi stoja. Využitím tejto ponuky ušetríte čas aj finančné prostriedky.
 • Hlavnou úlohou pre našich pracovníkov je mať spokojného zákazníka, ktorý sa na nás bude obracať aj v budúcnosti.