Novinky

23.01.2017
Nový obracač Krone KWT 1300

Nový obraceč KWT 1300 doplňuje výrobní program Krone

Viac info>>
 
25.08.2015
Bioplynové stanice

Výstavba bioplynových staníc na klúč !!!

Viac info>>
 
26.05.2015
Dealer KOMATSU FOREST SLOVENSKO

Agropret-pulz, a.s. sa stáva výhradným dovozcom pre KOMATSU FOREST na Slovensku

Viac info>>
 
Archív noviniek >>

Profil spoločnosti

Spoločnosť Agropret-pulz a.s., pôsobí na slovenskom trhu od roku 1994. Hlavným zameraním spoločnosti je predaj poľnohospodárskej techniky, lesnej techniky a komunálnej techniky. Zaoberáme sa predajom významných značiek ako New Holland, Krone, Lemken, Maschio Gaspardo, Caffini, Bogaballe, Seko, Fliegl, Binderberger, Cranab, Hypro, Muss Maxx, Nhs, Ritter, Ahwi.

Zabezpečujeme profesionálne poradenstvo ako pred kúpou tak aj počas celej doby užívania stroja. Náš profesionálne vyškolený  servisný tím, ktorý je vybavený najmodernejšou technikou spolu s terénnymi vozidlami je neustále pripravený k zásahu. Spoločnosť má 7 obchodno-servisných stredísk a pokrýva tak územie celej SR. Spolu s produktovými manažérmi jednotlivých značiek a obchodnými zástupcami, ktorí sú pripravený poradiť a ušiť vám ponuku na mieru, sme vhodný partner na dlhodobú spoluprácu.

Agropret-pulz a.s., organizuje rôzne predvádzacie akcie strojov pre verných aj nových zákazníkov, kde majú možnosť vidieť a vyskúšať stroje v ich špecifických podmienkach.

Poskytujeme taktiež kompletné poradenstvo v oblastí financovania, ktoré šijeme na mieru zákazníkovi a spolupracujeme s dôležitými inštitúciami v oblasti financovania s vynikajúcimi podmienkami.